+48 607 159 385
O nas

TRAK Wojciech Łabiński

Tartak TRAK powstał w 1997 roku.

DCIM100MEDIADJI_0957.JPG

Od wielu lat gwarantujemy niską cenę i wysoką jakość oferowanych produktów.

Naszym atutem jest doświadczenie, które zdobyliśmy w trakcie wieloletniej działalności. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, nowe hale produkcyjne, suszarnię oraz halę magazynową. Naszą dewizą jest szybka i terminowa realizacja zamówień. Posiadamy własną suszarnie gdzie tarcica jest suszona, a jej wilgotność wynosi 8-12%. Fachowa i kompetentna załoga jest do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą drewna konstrukcyjnego: drewno budowlane jak więźba dachowa, podbitka dachowa, tarcica (sucha) liściasta i iglasta, deska podłogowa, boazeria wewnętrzna i zewnętrzna, podbitka | szalówka, kantówka klejona, listwy wykończeniowe sztachety drewniane czy deska ryflowana różnego gatunku drewna.

W 2009 roku Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe TRAK Wojciech Łabiński uzyskało dofinansowanie w ramach Działania 1.2 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 na budowę zakładu produkcyjnego oraz zakup wyposażenia. Dzięki przeprowadzonej inwestycji wprowadzono do oferty firmy nowe produkty: boazeria wewnętrzna, boazeria zewnętrzna, kantówka klejona, listwy wykończeniowe.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Feedback

Opinie o nas

Waldemar Słodzinka

solidnie i fachowo

Piotr Zenker

Hubert Dudziak

Call Now Button